Csütörtöki sportműsor: Monaco–FTC az Európa-ligában – NSO – Nemzeti Sport

Csütörtökön a Ferencváros labdarúgócsapata a Monacóval játszik a labdarúgó Európa-liga csoportkörének 2. fordulójában. Pályára lép még a Roma és a Manchester United is. A férfi kézilabda BL-ben Telekom Veszprém–Paris Saint-Germain mérkőzést rendeznek.

SZEPTEMBER 15., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA, CSOPORTKÖR
2. FORDULÓ
A-CSOPORT

21.00: Arsenal (angol)–PSV Eindhoven (holland) – elhalasztva
21.00: Bodö/Glimt (norvég)–Zürich (svájci)
B-CSOPORT
21.00: Dinamo Kijev (ukrán)–AEK Larnaca (ciprusi), Krakkó
21.00: Rennes (francia)–Fenerbahce (török)
C-CSOPORT
21.00: Real Betis (spanyol)–Ludogorec (bolgár)
21.00: Roma (olasz)–HJK (finn) (Tv: RTL+)
D-CSOPORT
21.00: Union Saint-Gilloise (belga)–Malmö (svéd)
21.00: Braga (portugál)–Union Berlin (német)
E-CSOPORT
18.45: Sheriff Tiraspol (moldovai)–Manchester United (angol) (Tv: RTL+)
18.45: Real Sociedad (spanyol)–Omonia (ciprusi)
F-CSOPORT
18.45: Midtjylland (dán)–Lazio (olasz)
18.45: Feyenoord (holland)–Sturm Graz (osztrák)
G-CSOPORT

18.45: Olympiakosz (görög)–Freiburg (német)
18.45: Qarabag (azeri)–Nantes (francia)
H-CSOPORT
18.45: Trabzonspor (török)–Crvena zvezda (szerb)
18.45: Monaco (francia)–Ferencváros (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

EURÓPA-KONFERENCIALIGA, CSOPORTKÖR
2. FORDULÓ
A-CSOPORT

21.00: RFS (lett)–Hearts (skót)
21.00: Basaksehir (török)–Fiorentina (olasz)
B-CSOPORT
21.00: FCSB (román)–Anderlecht (belga)
21.00: Silkeborg (dán)–West Ham United (angol)
C-CSOPORT
21.00: Hapoel Beer-Seva (izraeli)–Villarreal (spanyol)
21.00: Lech Poznan (lengyel)–Austria Wien (osztrák)
D-CSOPORT
21.00: Partizan Beograd (szerb)–Nice (francia)
21.00: 1. FC Köln (német)–Slovácko (cseh)
E-CSOPORT
18.45: Apollon (ciprusi)–Dnipro (ukrán)
18.45: AZ Alkmaar (holland)–FC Vaduz (liechtensteini)
F-CSOPORT
18.45: Djurgarden (svéd)–Molde (norvég)
18.45: Gent (belga)–Shamrock Rovers (ír)
G-CSOPORT

18.45: CFR Cluj (román)–Sivasspor (török)
18.45: Slavia Praha (cseh)–Ballkani (koszovói)
H-CSOPORT
18.45: Zalgiris Vilnius (litván)–Basel (svájci)
18.45: Pjunik Jereván (örmény)–Slovan Bratislava (szlovák)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
2. FORDULÓ
Péntek, 2.15:
Kansas City Chiefs–Los Angeles Chargers (Tv: Arena4)

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
21.00:
Toronto Blue Jays–Tampa Bay Rays (Tv: Sport2)

BIRKÓZÁS
Világbajnokság, Belgrád
10.30:
70 kg, 79, 86, 125 selejtező a negyedöntőkig
16.45: elődöntők
10.30: női 57 kg, 59, 68, 72 vigaszág
18.00: döntők

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
1. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.45:
Telekom Veszprém–Paris Saint-Germain (francia) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
20.45:
Wisla Plock (lengyel)–Porto (portugál) (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1140 (Tv: Sport2)

ÖTTUSA
Európa-bajnokság, Székesfehérvár
  9.30:
férfi selejtező (második csoport kombinált száma 19.00)
15.00: női körvívás

RITMIKUS GIMNASZTIKA
Olimpiai kvalifikációs világbajnokság, Szófia
  8.30:
egyéni selejtező (buzogány, szalag)
20.00: egyéni döntő (buzogány, szalag)

SPORTLÖVÉSZET
Olimpiai kvalifikációs Európa-bajnokság (25.50 m puska, pisztoly), Wroclaw
17.00:
női kisöbű szabadpuska összetett döntő

TENISZ
Davis-kupa, osztályozó, Vilnius
17.00:
Ukrajna–Magyarország
Vjacseszlav Bielinszkij–Fucsovics Márton
Vladiszlav Orlov–Piros Zsombor
Davis-kupa, csoportkör, 2. forduló
A-csoport (Bologna)

16.00: Horvátország–Svédország
B-csoport (Valencia)
16.00:
Szerbia–Dél-Korea
C-csoport (Hamburg)
14.00:
Franciaország–Ausztrália
D-csoport (Glasgow)
17.00:
Kazahsztán–Egyesült Államok

A SPORTRÁDIÓ MŰSORA

Reggeli műsor Harsányi Leventével és Risztov Évával
6.00: Sportösszefoglaló
7.00: Kiderült Thomas Tuchel kirúgásának valós oka. Milyen, ha új főnök érkezik?
8.00: Mi az a fiatalszabály az NB I-ben, és kik járnak elöl benne?
9.00: Napi sportesemények elemzése
10.00: Műsorvezető: Szani Roland
14.00: Műsorvezető: Gazdag Krisztina
Hazafutás, műsorvezető: Csisztu Zsuzsa
16.00: Az Ukrajna elleni vilniusi Davis-kupa-meccs előtt a magyar férfi teniszválogatott; sportnaptár
17.00: 25 éves a Magyar Paralimpiai Bizottság, vendég: Boronkay Péter világbajnok paratriatlonos
18.00: Monacói Európa-liga-mérkőzés előtt a Fradi, interjú Sztanyiszlav Csercseszovval; Veszprém–PSG – rajt a férfi kézilabda BL-ben
19.00: Pénteken kezdődik a jégkorong Erste Liga
20.00: Futballkerekasztal: két kör lement a BL-ben, Európa-ligában a Fradi, folytatódik a Nemzetek Ligája; Monaco–FTC és Veszprém–PSG után
21.00: Interjú ifjabb Szergej Kuznyecovval, a DVTK vezetőedzőjével; birkózó-vb, öttusa Eb, sportlövő Eb, tenisz Davis-kupa

Ez is érdekelhet...