Michael Boris elmondta, hogy mindenben felülmúltuk őket a mai estén.

Sztanyiszlav Csercseszov

Jó a mai mérkőzésben, hogy győztünk, hogy az első helyre ugrottunk a tabellán és hogy a következő meccsünk egy Európa Liga playoff mérkőzés lesz csütörtökön. Nem lehet azzal tervezni, hogy ilyen nagy különbséggel nyerünk, de szerettünk volna bizonyítani a BL-selejtezős játékunk után, jobban kiszolgálni a szurkolóinkat és győzni. Úgy gondolom, hogy ez sikerült, igazi csapatot láthattunk ma a pályán. Sokat kellett változtatnuk, mert egy ilyen BL-selejtezős sorozat sokat kivesz a játékosokból. A gyors átmenetet a védekezésből támadásba természetesen gyakoroltuk és alkalmazni is szerettük volna, úgy gondolom, hogy ez is sikerült ma. Hozzá kell tenni azt is, hogy az ellenfelünk kevesebbet tudott pihenni az előző meccse után, mint mi.

Michael Boris

Az első perctől kezdve a Fradi volt a pole pozícióban, mi pedig próbáltuk egy kicsit nyomni őket, láttuk, hogy a Puskás és a Karabah ilyen taktikával tudott helyzeteket kialakítani. De már az első 5-10 perc után látni lehetett, hogy nem tudjuk leszűkíteni a területeket, megszerezni a labdákat, mindig elkéstünk. Ha második és harmadik gól után már vége volt a mérkőzésnek. A második félidőben próbáltunk egy kicsit jobbak lenni, talán volt is két lövésünk. Gratulálok a Ferencvárosnak! Nem csak az eredményben voltak jobbak, hanem mindenben. Nem voltunk elég frissek ma, emiatt nézett ki minden úgy, ahogy. Kodrót kórházba kellett szállítani, nem nézett ki túl jól a helyzet, meglátjuk, hogyan javul.